Novina ze všech novin ta nejméně důležitá...

12. dubna 2010 v 17:58 | Betria

Ahoj! :D


To je alespoň řádně blbej začátek, že? Ale znáte mě...

Tak je tu nový blog, vzhled, jména... proč? To se nikdo krom nás dvou nedozví... :D Smůla. No dobře, taky to pak bylo kvůli novému uspořádání (kdo to neví - máme enter stránku :D, ale je celkem k ničemu... jen kdybychom se zas chtěli stěhovat...)

V tomto článku jsem jen chtěla zdůraznit, že nové věci na blogu se píší do novinek vždy pod správné datum (snad) do diářů se budou zapisovat myšlenky atd. (takže nečíst:D) a kapitoly máme docela dopředu, takže možná bude kapitola za týden a možná taky i dřív :D Ale jelikož to teď trochu je takové.... no... nedořešené díky jedné akci, ale tak já doufám, že to bude už jen dobré...

Tak vítám všechny staré čtenáře (nových asi moc nebude...) a doufám, že jsme vás moc nezmátly...

B

P.S. Jestli se divíte mému stylu psaní, tak nejste ani z poloviny tak vedle, jako já... :P:D
 


Komentáře

1 Hannah x) | 12. dubna 2010 v 21:27 | Reagovat

Ahoj Bet,
já jsem tě neměla v úmyslu obvinit, že bys mi to neřekla, to se nemusíš bát. :) Vím přesně jak se cítíš. Můj blog je už dva roky krásné utajený. Ví o něm jen jediná nevirtuální kamarádka. A je to tak opravdu lepší. Ještě před tím něž jsem si založila I love summer jsem měla povídky na jiném blogu, o kterém věděli děcka ze školy a máš pravdu, je to někdy hodně na obtíž... Hodně. Takže tomu rozumím. :)
Jsem sice tak trochu proti tomu, abych spojovala svůj reálný život s tímto internetovým ale u tebe udělám výjimku. (Pokud nebudeš nic namítat, tak se mi ozvi a já ti dál můj facebook. :))  Vášeň a Cit, (Becoming Jane. :), taky raději používám anglické názvy, ale lidi v mém okolí to mate, tak jsem od toho upustila) se mi taky hrozně líbil. Anna Hathaway tam byla naprosto úžasná a to nemluvím o Jamesi McAvoyovi. Máš naprostou pravdu. Bohužel jsem o něm nikdy dřív neslyšela, dokud mi strýc neprozradil že to v pondělí večer je v televizi. Musím mu poděkovat až ho zase uvidím. :) S Pýchou a předsudkem bych to zařadila na jedno místo. (Mr. Darcy nemůže nikomu konkurovat... :D, tak samo jako Colin Firth...),(Mimochodem dneska jsem ho shlédla. :))
Právě jsem zjistila že Matthew MacFadyen hraje ve filmové adaptaci Na větrné hůrce, hmm, myslím že vím co budu dělat zítra. :D  A jak se tak dívám na jejich životopisy, víš že James McAvoy hrál pana Tumnuse v Narnii?
Teď bych asi měla říct ať nečteš ty moje kecy. :D
Měj se...

2 Hannah x) | 14. dubna 2010 v 19:18 | Reagovat

Poznala jsi ho podle očí? :D Jo, má je modré, trochu vyblité, ale celkově je moc hezký. :) Dneska jsem shlédla Penelope, kde hraje jednu z hlavních postav. Taky skvělé. :)
Na větrné hůrce mi našel bratr, ale ještě jsem to neviděla a navíc myslím, že tam nehraje. Ale pokud bude hrát, pošlu ti. :)

3 Hannah x) | 14. dubna 2010 v 19:23 | Reagovat

Tak jsem se rozhodla  se na to podívat a hned v úvodních titulcích: Matthew Macfadyen. :D Takže, když mi dáš mail, tak ti to pošlu. (Přímo film s titulkama)

4 Hannah x) | 14. dubna 2010 v 20:46 | Reagovat

Ještě jedna poznámka. Ty titulky jsou anglické a nemůžu najít nikde české. Takže je to na nic, ale kdybys našla, dej vědět. Z roku 1998.

5 Hannah x) | 15. dubna 2010 v 21:26 | Reagovat

Hele, zkoušela jsem ti to poslat, ale nejde mi to, asi je to moc velké. Máš neomezenou schránku? Jinak si to totiž nedokážu vysvětlit. Prostě mi to hlásí chybu. :( nevím no, já se v těch věcech moc nevyznám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.